PoradyZarabianie

Zarabianie na promocjach bankowych

Zarabianie na promocjach bankowych

Banki regularnie próbują zachęcić klientów do otwarcia jakiejś formy rachunku w ich placówce. Wiele osób przechodzi obok takich zachęt obojętnie, jednak niektórzy zrobili sobie z tego regularne źródło dochodu. W jaki sposób? Otóż promocje bankowe skierowane do nowych klientów często są dobrą okazją do zdobycia dodatkowej gotówki bądź bonów na zakupy.

Czym są promocje bankowe?

Osoby, które do tej pory nie miały styczności z promocjami bankowymi z pewnością mogą być zdziwione, że np. otworzenie nowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego może przynieść im jakiekolwiek profity. Jednak takie są realia, a w celu zdobycia nagrody najczęściej wystarczy jedynie spełnić kilka wymogów. Jakie wymogi może wydać do spełniania bank, aby zdobyć nagrodę w ramach promocji bankowych?

Nagrody w promocjach bankowych

W zależności od banku, wymogi dotyczące odebrania nagrody mogą być różne. Należy zaznaczyć, że pula nagród również jest najczęściej ograniczona, przez co promocja będzie dotyczyła np. jedynie 5000 pierwszych osób. Najczęściej i tak jest to wystarczająca ilość nagród, aby również z niej skorzystać. Wymogi, które najczęściej należy spełnić w celu odebranie nagrody to m.in. wpływ pieniężny na konto o określonej sumie pieniędzy. Ponadto równie często klient musi wykonać także kilka transakcji dołączoną do rachunku kartą debetową bądź wykonać kilka transakcji za pomocą kodu BLIK. Oczywiście po spełnieniu warunków i odebraniu nagrody, konto w banku można bez problemu zamknąć.

W rzeczy samej zasady są zawsze podobne, a nagrody mogą sięgać od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Warto więc zainteresować się tym tematem, ponieważ w łatwy sposób można zarobić naprawdę ciekawe pieniądze. Szczególnie teraz, gdy banki wprowadzają coraz to nowsze promocje bankowe, aby zachęcić klientów do otwierania konta właśnie u nich.

Artykuł powstał we współpracy z portalem: piekaryinfo.pl